Zajímalo vás

O našem ranči

Ahoj, já jsem Katka, koně mě provází celým mým životem. Náš rodinný ranč provozujeme už více jak 20 let. Žijeme zde v malebné krajině a úžasné přírodě Jizerských hor v obci Příchovice. Jméno pod Štěpánkou nese ranč podle nejstarší Jizerskohorské rozhledny – královny Jizerských hor Štěpánky.

Nabízíme vám vyjížďky do krásné okolní přírody, jak pro začátečníky tak i pokročilé jezdce. Dále výuku dětí na jízdárně, kroužky a kurzy. Naše koně mají certifikát pro hiporehabilitaci.

Přízvisko Koně dětem, přišlo s tím, když se mi v roce 2017 narodila dvojčata a život kolem koní najednou nabral lehce jiný směr. Kůň je majestátné zvíře, které dětem dokáže zrcadlit jejich chování a spoustu je toho naučit. Ať už jde o zodpovědnost, spolupráci, toleranci, manuální zručnost, tak ale i schopnost se prosadit, posílit sebevědomí i fyzickou zdatnost. Učíme proto děti obecné práci u koní, péči o koně, jak se s nimi "domluvit" a v neposlední řadě jezdeckému umění. Děti získají mnoho zkušeností, které dokáží uplatnit také v běžném životě.


Certifikáty o hiporehabilitaci

© 2023 Kateřina Karbanová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!